У Харкові чиновники дарували незрячим спортсменам книги і квитки в зоопарк – Корреспондент.net

У Харкові чиновники дарували незрячим спортсменам книги і квитки в зоопарк

Фото: city.kharkov.ua

Паралімпійці в міськраді Харкова

Серед подарунків, вручених місцевими чиновниками паралімпійцям, які повернулися з Токіо, були і зарядки для гаджетів.

 

У Харкові чиновники подарували незрячим українським паралімпійцям книги про місто і квитки в зоопарк. Про це повідомила чемпіонка Паралімпійських ігор у Токіо Марина Литовченко.

 

“Паралімпійцям, у яких відсутній зір, подарували звичайну книгу про Харків і квитки в зоопарк. Ні, про книги шрифтом Брайля ніхто не подумав”, – написала вона у Facebook.

 

Литовченко зазначила, що спортсмени також зустрілися з в.о. голови Харківської ОДА Олександром Скакуном і головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко.

 

“Ви – люди з нереальною силою духу. Ви – приклад того, як потрібно досягати великих перемог, маючи складні завдання не тільки на спортивній арені, а й у житті. Ви – приклад всім українцям, як треба боротися з викликами, які часто нам підкидає життя, знаходити в собі сили вирішувати ці завдання і для себе, і для держави, гордо піднімаючи прапор України на всіх континентах світу”, – процитувала Литовченко слова Олександра Скакуна.

 

Дівчина зазначила, що на цій зустрічі їм вручили квіти і Power Bank.

 

 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України паралімпійцю Максиму Крипаку. Спортсмен подякував своїй команді, пообіцяв з гордістю носити звання Героя і попросив президента допомогти відкрити центр для плавців такий же, який був в Євпаторії.

 

 

 

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *