Україна – Боснія і Герцеговина – 1:1 – відео голів і огляд матчу — Футбол 24 – Футбол 24

Збірна України відкрила рахунок на 15-й хвилині. Степаненко віддав розрізний пас на Циганкова, той прострілив вздовж воріт, а Ярмоленко переправив м’яч у сітку!

У другому таймі Боснія та Герцеговина грала краще і в підсумку реалізувала свою перевагу. Гості відігралися після красивої комбінації – Ахмедходжіч скористався пасом Стевановіча.

Фінальний свисток зафіксував нічию. Збірна України залишилася на другому місці в групі. Фінляндія та Боснія і Герцеговина відстають на 1 та 2 очка відповідно, маючи по матчу в запасі.

Україна – Боснія і Герцеговина – відео голів і огляд матчу

Україна втратила перемогу над Боснією і Герцеговиною – перша така невдача у Львові залишає на 2 місці відбору ЧС-2022

Source: news.google.com