Україна перемогла Фінляндію та здобула першу перемогу у відборі на чемпіонат світу-2022 – Суспільне

Результат матчу.

Збірна України з футболу здобула першу перемогу у відборі на чемпіонат світу-2022. Це сталося у матчі шостого туру для України на виїзді проти Фінляндії.

Перед цим матчем Україна та Фінляндія йшли на другому-третьому місці у групі: в обох збірних було по п’ять очок, у фінів – матч в запасі. Боснія та Герцоговина обійшла обох суперників після перемоги в Казахстані – у боснійців шість очок.

Зі старту України вийшла у тактичній схемі 5-3-2, зокрема воротар Андрій Пятов зіграв свій 100-й матч у збірній.

І Україна уже на четвертій хвилині вийшла вперед – Андрій Ярмоленко забив перший гол ударом з-за меж штрафного правою ногою (Ярмоленко є шульгою). Він підхопив м’яч після передачі від Романа Яремчука і пробив правою – точно у кут.

Всередині тайму Фінляндія створила кілька моментів, один з яких закінчився голом. Фіни подали з кутового, Пятов відбив удар впритул, Микола Матвієнко хотів вибити м’яч, але влучив у Теему Пуккі – від нього м’яч полетів у ворота, 1:1.

П’ять хвилин потому Україна вибігла в швидку контратаку: Олександр Тимчик прострілив з флангу, Віктор Циганков пробивав, але Роман Яремчук підхопив м’яч, прийняв і другим дотиком пробив – 2:1.

У другому таймі Україна грала другим номером, намагалася вибігати в контратаки, в обох комад були моменти, але забити більше ніхто не зміг. Перемога України з рахунком 2:1.

Збірна України повернулася на друге місце у групі: вісім очок після шести турів.

Що відомо

• Наступний матч Україна зіграє проти Боснії та Герцоговини у Львові – у вівторок, 12 жовтя, о 21:45. Водночас Казахстан зіграє проти Фінляндії.

Source: news.google.com