Україна U21 зіграла внічию з Північною Македонією у відборі на Євро-2023: турнірна таблиця – Суспільне Новини

Друга втрата очок українцями у кваліфікації.

Молодіжна збірна України зіграла внічию з Північною Македонією U21 (1:1) у матчі відбору на чемпіонат Європи-2023.

Україна U21 проводила перший із двох відбіркових матчів у листопаді. І підходила до нього у якості другої команди групи – за очками “синьо-жовті” поступалися лише лідерам французам.

У порівнянні з попереднім матчем проти Фарерських островів, у складі України U21 відбулося кілька змін. Зокрема, це пов’язано із участю двох футболістів, що отримували виклик у дорослу збірну України – голкіпера Анатолія Трубіна та захисника Олександра Сироти.

Команда Руслана Ротаня у першому таймі могла одразу кілька можливостей, щоб відкрити рахунок. Двічі міг відзначатися Михайло Мудрик, однак спочатку м’яч після його удару пройшов поруч зі штангою, а згодом фланговий півзахисник України U21 влучив у перекладину.

Проте українцям вдалося вийти вперед до перерви. На 43-й хвилині Мудрик виконав подачу з кутового, яку замкнув Сирота.

А от після перерви активніше заграли македонці. І зрівняли рахунок: Сирота помилився з передачею на Арсенія Батагова – м’яч перехопив півзахисник Томче Гроздановські, що переграв Трубіна під час виходу віч-на-віч.

Наступні півгодини шанси відзначитися мали як українці, так і македонці. У компенсований час українці ще раз влучили у перекладину, але вирвати перемогу так і не змогли.

Відбір на Євро-2023 U21. Група H

Північна Македонія U21 – Україна U21 1:1

Голи: Гроздановські, 58 – Сирота, 43

У турнірній таблиці молодіжна збірна України залишається на другому місці, і до гри проти Сербії її положення не зміниться. Водночас, випередити французів та очолити групу команда Руслана Ротаня втратила шанс.