Україна заручилася підтримкою УЄФА у створенні єдиного телевізійного пулу — Футбол 24 – Футбол 24

“Менеджер УЄФА зі стратегічного розвитку Олександр Кучерявий розповів про невтішну тенденцію зі зниженням доходів від внутрішніх трансляцій та спонсорства для українських клубів у період із 2015-го по 2020 рік і підкреслив, що лише централізація медіаправ може збільшити доходи клубів і, відповідно, зробити внутрішні змагання більш конкурентоспроможними.

АПЛ продасть телеправа за понад 11 млрд євро

Важливе доповнення із цього приводу зробив член Ради ФІФА та керівник Федерації футболу Кіпру Джордж Кумас, який навів приклад реалізації медіаправ на матчі кіпрської футбольної першості. За словами функціонера, доходи клубів національної ліги Кіпру з медіаправ у сезоні-2020/2021 були вищими за показники УПЛ у 2,5 разу.

Андрій Павелко підкреслив, що за 30 років жодна спроба централізувати медіаправа в українському футболі не була успішною, але висловив сподівання, що за тісної колаборації УЄФА, УАФ та УПЛ уже невдовзі в Україні з’явиться єдиний пул. Ця історична для вітчизняного футболу подія має обумовити збільшення доходної частини клубів та позитивно вплинути на їхню подальшу життєдіяльність”, – йдеться у публікації на офіційному сайті УАФ.

Олдскульні футбольні передачі на українському ТБ – як Джулай, Васильков, Гливинський і Ко подарували щасливе дитинство

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *