Українські веслувальники встановили історичне досягнення на чемпіонаті світу – ГЛАВКОМ

Українська четвірка веслувальників вперше стали чемпіонами світу на 500-метрівці - Українські веслувальники встановили історичне досягнення на чемпіонаті світу

Українська четвірка веслувальників вперше стали чемпіонами світу на 500-метрівці

Фото: Федерація каное України

Збірна України вперше в історії стала чемпіоном світу серед юніорів і молоді в змаганнях байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів. Найближчих суперників з Польщі наша команда випередила на 0,7 секунди.

Володарем «золота» в олімпійському виді з результатом 1.24,26 стали Дмитро Даниленко, Віталій Бистревський, Василь Смілка й Олександр Зайцев. Відзначимо прогрес екіпажу: на чемпіонаті Європи він був лише шостим.


Загалом на чемпіонаті світу в Португалії українські веслувальники завоювали 5 медалей. Срібні нагороди виборола каное-четвірка на 500-метрівці в складі Ксенії Романчук, Ірини Федорів, Христини Осіпчук і Тетяни Смиловенко.


34_10


Романчук і Смиловенко стали другими на такій же дистанції в парі. «Срібло» на 200-метрівці виборов на байдарці і юніор Даніїл Платаш на дистанції 200 метрів. Бронзові нагороди в активі змішаного екіпажу каноїстів у складі Андрія Шкарнеги та Валерії Терети на 500-метрівці.

Читайте також:

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *