Український “Мотор” програв ПСЖ в одному з найрезультативніших матчів Ліги чемпіонів: відео – Суспільне

“Мотор” втретє програв ПСЖ.

Чемпіон України з гандболу, запорізький “Мотор”, зазнав третьої поспіль поразки на груповому етапі Ліги чемпіонів. Після розгрому від “Барселони” та драматичної кінцівки проти “Віве Кельце”, “Мотор” на виїзді в надрезультативному матчі програв ПСЖ.

Це була третя зустріч українського та французького клубів – вони раніше зустрічалися на груповому етапі у 2018 році, двічі перемогли парижани.

На двох команди закинули у цій грі 72 м’ячі – 40:32. Цей матч став поки що другим найрезультативнішим у сезоні Ліги чемпіонів: 77 м’ячів закидали “Кіль” та “Ельверум” (41:36).

“Мотор” стартові 20 хвилин провів на рівних проти ПСЖ – 10:10. А воротар Генадій Комок створив один з найефектніших подвійних сейвів туру: відбив 7-метрове пенальті та добивання від Мікеля Хансена.

Утім, наприкінці першого тайму ПСЖ вдалося зробити два ривки, особливо важливим виявився останній – закинули три м’ячі за останні дві хвилини, повели в рахунку “+5” перед перервою (19:14).

У другому таймі повторювався сценарій першого: більшість часу на рівних, але ПСЖ вдавалося робити вирішальні ривки. Так, ПСЖ зміг перетворити рахунок 24:21 в 29:22 на свою користь всередині тайму.

Зрештою, матч закінчився з рахунком 40:32 на користь ПСЖ. Французи підіймаються на четверте місце в таблиці, а українці – опускаються на сьоме непрохідне.

ПСЖ – “Мотор”: відео огляд

• Ліга чемпіонів. Група В. Четвертий тур

ПСЖ (Франція) – “Мотор” (Україна) 40:32

“Мотор”: Козакевич – 7, Малашинскас, Себетіч – по 5, Бохан – 4, Пуховські, Горіга – по 3, Доннцов, Васільєв – по 2, Денисов – 1