Український тренер Вернидуб поставив на місце російських «дотепників» – ГЛАВКОМ

Журналісти насміхалися з українського прізвища тренера - Український тренер Вернидуб поставив на місце російських «дотепників»

Журналісти насміхалися з українського прізвища тренера

Фото з відкритих джерел

Головний тренер молдавського футбольного клубу «Шериф» Юрій Вернидуб дотепно відповів на «тролінг» з боку російських журналістів. Розмову між Вернидубом та росіянами цитує Спорт-Експрес.

Журналісти хотіли підколоти тренера його незвичним прізвищем.

«Юрію Миколайовичу, не можемо не запитати на тему, яка, судячи з коментарів, сильно хвилює уболівальників. Коли ви все ж таки повернете дуб?», – запитали російські журналісти.

На що тренер «Шерифа» відповів: «Почитайте українську казку «Котигорошок». Там є всі прізвища: і Вернигора, і Вернидуб й інші. Це все казкові герої. І я пишаюся своїм прізвищем! У мене козацький рід».

Коли ж у росіян жарт не вдався, вони спробували ще раз: «Значить, дуб не повернете?».

«Ні, він буде стояти вічно! Тому що у мене є два сини й два внуки. Цей рід буде на все життя. Я цим пишаюся», – наголосив Вернидуб.

Під керівництвом Вернидуба у чинному сезоні молдавський «Шериф» уперше в історії пробився у груповий турнір Ліги чемпіонів, де переміг українського «Шахтаря» з рахунком 2:0 і мадридський «Реал» з рахунком 2:1.

Читайте також:

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *