«Укрпошта» віддала тендер майже на 50 мільйонів доларів п’ятимісячній фірмі зі статутним капіталом у тисячу гривень – Громадське | hromadske.ua

Про підписання контракту повідомили пресслужба міністерства інфраструктури та голова «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Сортувально-логістичний центр стане частиною оновленої інфраструктури «Укрпошти», яка дозволить їй обробляти й доставляти вантажі швидше й у цілодобовому режимі, кажуть у міністерстві.

За планом, сортувальний центр «Укрпошти» займатиме 9,2 га площі, а побудують його до кінця 2023 року. Фінансується будівництво коштом 100 мільйонів євро інвестицій Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

За словами Ігоря Смілянського, загалом в Україні побудують сім таких хабів — зокрема у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Також по всій країні будуть понад 50 депо «Укрпошти».

Згідно з базою YouControl, ТОВ «Тетра інвест» була заснована у березні 2021 року. Її статутний капітал становить одну тисячу гривень. Основний вид діяльності компанії — оренда або експлуатація нерухомості. Бенефіціаром і керівником «Тетра інвест» є Світлана Цікун.

У тендері «Укрпошти» з будівництва сортувального центру в Борисполі брали участь усього чотири компанії. ТОВ «Тетра інвест» запропонувала найвищу ціну — 46 мільйонів доларів. Водночас до коригування тендерної пропозиції фірма просила максимальні 50 мільйонів доларів.

У повідомленні Смілянського вказано, що міжнародним партнером ТОВ «Тетра інвест» є компанія World Trade Center Group. Єдина згадка про компанію з такою ж назвою, яку нам вдалося знайти, свідчить про те, що її розпустили ще у 2012 році.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *