УПЛ. Чорноморець – Рух 4:3. Фестиваль – UA-Футбол

Кучук та Козловський після жахливого за наповненням матчу з “Олександрією” як тільки не вигиналися, аби виправдати “Рух”. Сварилися з журналістами, маніпулювали темами коронавірусу та втоми, замовчуючи факти ротації та імпотенції команди в атаці. Зрозуміло, що кожна жаба хвалить своє болото, але краще просто бути адекватним. Сварити, коли треба, а коли є підстави, то хвалити.

Хвалити можна сьогодні. За характер, за бажання, за самовідданість. Хоча не обійшлося й без проблем. “Руху” протистояла команда з однією з найгірших оборонних ліній чемпіонату. Хто тільки не господарював у володіннях одеситів. Навіть єдиний “сухий” поєдинок “моряків” у цьогорічній УПЛ (минулий тур проти “Ворскли”) не можна розцінювати як позитив – полтавці створили чимало і не забили лише за нещасливим для себе збігом обставин. Але сьогодні “Чорноморець” до пори до часу почував себе доволі комфортно, бо “Рух” не тиснув.

Два удари Альваренги, легкий удар Борячука у руки Кучеруку, сильно неточна спроба Дубка – ось і все надбання номінальних гостей (але фактичних господарів) у першому таймі поєдинку. Захист “Чорноморця” проблемний, але ж тріснута ваза не розпадеться, якщо на неї не тиснути. До та після перерви був різний “Рух”, а через це різним був і “Чорноморець”.

Хоча з атакою у “Чорноморця” все більш-менш стабільно. Одесити попереду діяли швидко, винахідливо та легко, що не могло не створювати напруги на чужій половині поля. Питання стояло тільки у реалізації – зможуть чи не зможуть взяти своє? Коли на 4-ій хвилині не забив Цитаїшвілі з доброї позиції, здалося, що буде несолодко. Але дуже швидко сумніви розвіялися: подачу Скорка з флангу не зумів перервати Мартинюк, “скинувши” м’яча під удар Авагім’яну. Той пробив, воротар зробив сейв, а Ванату, що чатував, залишилося з близько відстані просто розстріляти порожню рамку.

Поки “Рух” думав, як далі будувати гру, “Чорноморець” відзначився ще раз – суто індивідуальний гол класним дальнім ударом низом від Авагім’яна. А ось індивідуальна майстерність гравців “Руху” натомість перебувала у летаргічному сні.

Але треба було прокидатися. Активно розпочавши другий тайм (у перерві, схоже, був розбір польотів, який розпочався ще наприкінці першої 45-хвилинки заміною Ляха на Бойчука), львів’яни отримали шанс на мільйон. Кучерук на виході недбало зіграв кулаком в голову суперникові, тож Борячук отримав нагоду пробити по м’ячу без протидії з одинадцяти метрів. Пробив. Низом. Бездарно. Кучерук забрав намертво, виправивши свою помилку.

Не забиваєш ти… Львів’яни вовтузилися з м’ячем, а “Чорноморець” робив все попереду швидко та чітко. Попередній гол Авагім’яна – на зачарування добрий, наступний від Цитаїшвілі (командно третій) ще кращий. Знову дальній удар – і знову дуже влучно.


Після цього “Рух” завівся по-справжньому. Епізод, коли Кучук невпевнено опустив голову під час пробиття Борячуком пенальті, добре характеризує тренера та його команду як доволі боязку структуру. Але коли вже немає куди відступати, то страх перетворюється на злість. Розізлилися. Мартинюк смачно вліпив прямим ударом зі штрафного, а Бойчук невдовзі бахнув у поперечину. Це була серйозна заявка від львів’ян, хоча все ще не виникало відчуття про можливий камбек команди Кучука. Однак в таких моментах важливий фактор лідера. Досвідчений Федорчук взяв на себе гру та зрівняв рахунок. Спершу круто пробив здалеку, відповівши Авагім’яну та Цитаїшвілі на їхні перформанси. А потім забив ударом з не такою далекої відстані та з рикошетом від гравця “Чорноморця”. Для суперника це був культурний шок.

Але не нокаут. “Чорноморець”, пропустивши тричі впродовж дванадцяти хвилин, не зламався морально. А фізично команду підтримали гравців, що вийшли на заміну. Бугай та Тлумак вибігли в контратаку (Михайленко їх підтримав), останній отримав пас і завершив випад не дуже впевненим, але результативним ударом.

Це був фініш. Феєрверк на цьому фестивалі вже вибухнув і настала фаза затухання. Мороз отримав вилучення за емоції, гравці “Руху” ще здійснили кілька безрезультатних атак, одесити дотерпіли до свистка. Неймовірний матч.

Від “Чорноморця” можна було очікувати чогось подібного (з ним завжди весело), а “Рух” здивував. Програв, але здивував.


Львів. “Арена Львів”
Арбітр в полі: Дмитро Панчишин (Харків)
Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Павлоград)
“Чорноморець” – “Рух” 4:3
Голи: Владислав Ванат 30, Артур Авагім’ян 38, Георгій Цитаїшвілі 57, Юрій Тлумак 83 – Ярослав Мартинюк 67, Валерій Федорчук 71, Валерій Федорчук 79

“Чорноморець”: Владислав Кучерук, Крістіан Біловар, Георгій Цитаїшвілі, Артур Авагім’ян (Ілья Путря 78), Євген Ісаєнко (Богдан Білошевський 73), Бека Вачіберадзе (Юрій Тлумак 74), Данило Скорко, Денис Кузик, Валерій Дубко, Владислав Ванат (Владислав Бугай 78), Микола Михайленко (Сергій Кравченко 88)

“Рух”: Юрій Паньків, Валерій Федорчук, Ярослав Мартинюк, Мар’ян Мисик, Максим Білий, Фабрісіо Альваренга (Осазе Тафарі Де Розаріо 61), Таллес Бренер, Андрій Борячук (Василь Руніч 61), Олексій Сич, Ростислав Лях (Богдан Бойчук 40), Роман Карасюк

Попередження: Владислав Кучерук 53, Владислав Ванат 64 – Ярослав Мартинюк 40, Олексій Сич 42, Мар’ян Мисик 83
Нереалізований пенальті: Андрій Борячук 55

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *