УПЛ. Ворскла – Металіст 1925. Полтавська тіки-така дає результат – UA-Футбол

Між “Ворсклою” та “Металістом 1925” зовсім не прірва у класі, але матч видався класично одностороннім: полтавці діяли першим номером, харків’яни концентрувалися на оборонній грі.

“Ворскла” багато тримала м’яч і використовувала ще більше коротких та середніх передач. Кожну атаку господарі готували подовгу, шукаючи вільні зони. Пас праворуч – пас ліворуч, подача, навіс. І усім цим керував Юрій Максимов, який сьогодні був не флегматиком, а азартним тренером, якому не подобалося, як його підопічні втілюють ідеї в життя.

Довелося трохи попрацювати й зі складом, адже Давід Пуцлін не мав змоги зіграти з перших хвилин. Це порушило звичні для Полтави стабільність та одноманітність стартового протоколу. У “Металіста 1925” впадає в очі наявність у складі Дмитренка – за відсутності Пономаря на позиції нападника Валерій Кривенцов використовує різні варіанти. І саме Дмитренко, що цікаво, міг забити у першому таймі: пройшла контратака, він боровся за м’яч, але програв. Потім ледь не пробив зі стандарту. Активність Дмитренка – добре для “Металіста 1925”; пасивність інших гравців у атаці – погано.

Полтавська “тіки-така” до пори до часу ніяких дивідендів не приносила. Кілька спроб вивести Степанюка на ударну позицію завершилися нічим. Було гостро, коли Тілль з лівого флангу виконав довгу передачу на правий край штрафного майданчики суперника на Пердуту, Ігор скинув на Степанюка, але Руслан не згрупувався для акцентованого удару. Але інша атака схожого штибу таки дала результат: Кане відпасував на Скляра, той головою скинув на ногу Чеснакову, а Володимир вдало пробив низом.

“Ворскла” закономірно вийшла вперед, але одразу після виходу з роздягальні на другий тайм опинилася під холодним душем. “Металіст 1925” пішов в атаку й заробив пенальті, коли Челядін рукою перервав простріл Дмитренка. Було б 1:1, якби Різник не зробив сейв ногами проти удару Батюшина.

“Не забиваєш ти”… Старе правило зіграло проти “Металіста 1925”. Замість рівноваги у рахунку, харків’яни отримали 0:2 через автогол. Різник передачею зі своїх володінь знайшов Скляра, той просунувся флангом та виконав простріл у площу воріт. Євген Ткачук, який в цілому провів добротний поєдинок, випадково зрізав м’яча у власні ворота.

“Ворскла” діяла без метушні. Дозволяла суперникові володіти м’ячем і навіть бити по воротах. Але ні Дмитренко, ні Фабіньо, ні Савін, ні Западня (своїм прострілом) Різника не здивували. Навпаки, справа могла дійти до розгрому, якби Кане пробив повз воротаря після відмінного навісу Пердути з лівого флангу. Або якби Вакула влучив сильним ударом з гострого кута.


Трохи посилив гру харків’ян Ременюк, але не настільки, аби змінити хід матчу. Не спрацювало й падіння Савіна у штрафному, хоча й жовтої за симуляцію Антон, напевно, не заслуговував. “Ворскла” постійно тримала суперника на відстані та логічно довела справу до перемоги. Не порівняти з тим, що було проти “Вереса” тиждень тому. Полтавці сильно залежать від настрою і сьогодні цей настрій був таким, як треба.

А “Металіст 1925” провів, напевно, свій найгірший матч від початку сезону. Буває.

Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського
Арбітр в полі: Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти: Дмитро Запороженко (Запорізька область), Денис Романов (Дніпро)
“Ворскла” – “Металіст 1925” 2:0
Голи: Володимир Чеснаков 41, Євген Ткачук 55 (авт.)

“Ворскла”: Дмитро Різник, Ігор Пердута, Наджиб Якубу (Богдан Кушніренко 90), Олександр Скляр (Владислав Вакула 72), Олів’є Тілль (Іван Нестеренко 88), Руслан Степанюк, Йоонас Тамм, Володимир Чеснаков, Артем Челядін, Ібрахім Кане (Іван Пешіч 90), Валерій Бондаренко (Сергій Яворський 90)


“Металіст 1925”: Денис Сидоренко, Віталій Єрмаков, Юрій Батюшин (Максим Задерака 64), Артур Западня (Сергій Ченбай 83), Євген Протасов (Антон Савін 70), Владислав Дмитренко (Андрій Ременюк 64), Михайло Шершень, Артем Габелок (Дмитро Кравченко 83), Євген Ткачук, Фабіньо, Дмитро Криськів

Попередження: Ігор Пердута 35, Наджиб Якубу 72, Руслан Степанюк 82 – Фабіньо 66, Андрій Ременюк 83, Антон Савін 87
Нереалізований пенальті: Юрій Батюшин 47

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *