ВЕРНИДУБ: «На зборах з Блізніченком стався нещасний випадок» – Спорт.ua

Головний тренер «Шерифа» Юрій Вернидуб розповів про роботу в чемпіонаті Молдови з командою, яку він вперше вивів в груповий раунд Ліги чемпіонів:

«Я хотів працювати, робити велику перерву не хотілося, а особливих пропозицій не було. З’явилтся лише в тому році, десь у грудні, від «Шерифа». Знав, що команда – завжди чемпіон Молдови, постійний учасник кваліфікації Ліги чемпіонів. Були роки, коли вони виходили в групу Ліги Європи, тому було цікаво. Місяць думав, як і «Шериф», після нашої зустрічі. Потім вони набрали і сказали, що готові до конкретної розмови та дій. Я відповів: «Не питання, давайте спілкуватися».

Українець Блізніченко в команді? Коли я прийшов, він уже був тут. На зборах стався нещасний випадок, він отримав травму. Зробили операцію, але він ще до кінця не відновився, тому поки не розраховую на нього. Потрібно, щоб людина прийшла в кондиції. Коли приїхав сюди, знав, що Блізніченко з України. Він був першим, кого я викликав і з ким розмовляв. Дав йому зрозуміти, що ніяких поблажок не буде, тільки в два рази більше запит. Він мій співвітчизник, людина з України, і має бути на дві голови вище наявних футболістів, щоб грати в стартовому складі.

Зарплати? Перше – це таємниця клубу. Друге – те, що говорять, це «маячня божевільного». Не думайте, що тут бюджет більший, ніж у тій же «Зорі», а може й менше. Те, що тут умови для роботи – таких немає в Україні. Хіба що у «Динамо» та інших серйозних клубів. Тут близько 50–60 гектарів полів і решта – розвивайся і працюй в задоволення».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *