Весь матч наздоганяли, впевнено перемогли. Прометей обіграв Фрібург – Спорт.ua

Слобожанський «Прометей» провів перший матч проти швейцарського «Елфік Фрібург» у рамках 1/16 фіналу EuroCup Women.

У першій чверті в українського чемпіона відверто не йшла гра. Слобожанок щоразу підводила точність, програвалися гостями й підбирання. А у господарок майданчика, навпаки, багато що виходило. Особливо багато проблем «Прометею» завдала Маріель Жиру, яка вже за першу десятихвилинку набрала 15 очок.

На першу перерву команди пішли з перевагою «+11» на користь «Фрібурґа», але далі гра у слобожанок почала налагоджуватися. Диригентські функції на себе взяла Джойнер Холмс, з якою не могли впоратися швейцарки. І все ж таки, до четвертої десятихвилинки «Фрібург» зберігав перевагу, хоч вона й постійно танула.


Фото – fiba.basketball

А про те, що відбувалося у четвертій чверті, яскраво свідчить її результат – 31:15 на користь «Прометея». У цей відрізок гри слобожанки шість разів поспіль (!) вразили кільце з-за дуги, і такий розвиток подій зламав баскетболісток «Фрібурга». Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Прометея» із 14-очковою перевагою.

Повторну зустріч суперниці проведуть 22-го грудня.

EuroCup Women. 1/16 фіналу. Перший матч.

«Фрібург» – «Прометей» – 82:96 (26:15, 26:27, 15:23, 15:31)

«Фрібург»: Кроселж (23), Фора (13), Залі, Жиру (26 + 12 підбирань), Діхіго-Браво (2), Жако (7), Соллбергер, Стоянов, Фогг (11 + 9 підбирань + 5 передач).

«Прометей»: Юркевичус (22 + 11 підбирань), Холмс (22), Дубровіна (8 + 8 передач), Аткінс (21), Дацько (3), Балабан (6), Бабич (11 + 7 передач), Римаренко (3), Горобець, Ігнатченко, Мироненко, Мусієнко.

«Site Sportif Saint-Leonard» (Фрібург, Швейцарія)

ФРІБУРГ – ПРОМЕТЕЙ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *