Вільяреал – Ліверпуль – 2:3 – відео голів і огляд матчу 1/2 фіналу ЛЧ — Футбол 24 – Футбол 24

Матч Вільяреал – Ліверпуль стартував о 22:00 за київським часом. Тиждень тому на Енфілді підопічні Юргена Клоппа впевнено виграли (2:0), тому для виходу у фінал Ліги чемпіонів “субмарині” потрібно було стрибнути вище голови.

Ліверпуль вийшов у фінал Ліги чемпіонів, здобувши вольову перемогу над Вільяреалом – мерсисайдці відігралися з 0:2

Поєдинок розпочався ідеально для команди Унаї Емері. Вже на 3-й хвилині Булай Діа замкнув простріл Капу і вивів Вільяреал вперед. Наприкінці першого тайму іспанці зрівняли рахунок за сумою двох матчів. Коклен головою вразив ворота Аліссона після навісу Капу. 2:0!

Ліверпуль у другому таймі взявся за голову і забив на 62-й хвилині. Фабінью ударом з гострого кута застав Рульї зненацька. Дитяча помилка кіпера Вільяреала, який пропустив м’яч поміж ніг. І практично тут же Луїс Діас ударом головою зрівняв рахунок. Вільяреалу знову треба забивати мінімум двічі.

Команда Емері посипалася. Мане з власної половини поля вибіг віч-на-віч з Рульї, обіграв його, витримав паузу і покотив у порожні ворота. 2:3 – Ліверпуль перевернув гру за якихось 30 хвилин другого тайму і став першим фіналістом ЛЧ 2021/22.

Source: news.google.com