Вихід з групи відкладається. Київ-Баскет вдома поступився Хапоелю – Спорт.ua

У разі перемоги з будь-яким рахунком українська команда виходила б в наступний раунд Кубка Європи ФІБА. Та навіть поразка в цьому матчі залишала шанси на вихід.

Мабуть, не потрібно було казати про це баскетболістам. Вони почали матч дуже незібрано і розслаблено. Гості відразу ж цим скористалися, розрив в рахунку став 3:14 вже на перших хвилинах.

І такий темп протримався практично всю гру. В нашому активі є тільки виграна третя чверть, а відсоток браку при штрафних і триочкових кидках зашкалював. Справедливості заради, в такій же мірі цим грішили і гості, зате вони краще виконували кидки з близької відстані. В нас можна відмітити індивідуальні дії легіонерів (Гаррет, Вашінгтон, Кеффі, Томпсон та Вудсон були досить помітні) та більш-менш непогану гру Скапінцева. Командної гри як такої видно особливо не було…

Тепер для виходу з групи потрібно або перемагати «Рілскі Спортіст», або надіятися на удачу. Звичайно, кращим є перший варіант. Подивимось 17 листопада.

Кубок Європи ФІБА. 5 тур.

«Київ-Баскет» (Україна) – «Хапоель Ейлат» (Ізраїль) – 62:71 (14:16, 11:12, 21:20, 15:23).

«Київ-Баскет»: Скапінцев (10), Вашингтон (10 + 11 підбирань), Кеффі (7 + 7 передач), Войналович, Вудсон (3), Гарретт (15 + 7 підбирань), Анікієнко (9), Томпсон (8), Тиртишник.

«Хапоель Ейлат»: Аллен (19+5 підбирань+13 передач), Бен Моше (4), Вайт (3), Руйна (11+6 підбирань), Хубер (7), Ашкеназі О., Харел, Манцаріс (6), Девіс (14), Петтон (7), Сухман.

Палац спорту «Венето-Спорт» (Київ, Україна).

Індивідуальна статистика гравців (за даними Flashscore):

Статистика команд (за даними Flashscore):

КИЇВ-БАСКЕТ – ХАПОЕЛЬ ЕЙЛАТ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *