«Я не ображався». Маліновський прокоментував конфлікт з Петраковим – Спорт.ua

Півзахисник «Аталанти» і збірної України Руслан Маліновський прокоментував скандальну ситуацію, яка виникла після перших матчів національної команди на чолі з Олександром Петраковим.
 
Після матчу з Чехією наставник «синьо-жовтих» заявив, що Маліновський не захотів летіти з командою на товариську зустріч.
 
«Останнім часом з’явилося багато коментарів з приводу мого ставлення до збірної команди України і я змушений відреагувати.
 
Для мене велика честь бути частиною команди моєї країни і я завжди з великим бажанням приїжджаю в збірну.
 
Кількість хвилин і мою позицію на полі визначає тренерський штаб, і я, як професіонал, це поважаю і завжди приймаю. З поваги до уболівальників і партнерів по команді, я не давав жодних коментарів після останнього відбіркового збору, щоб не нашкодити атмосфері в команді і не заважати новому тренеру в побудові команди. Тим більше для мене було дивно, що на загальне обговорення були винесені питання, які, на мій погляд, вирішуються всередині команди.
 
У мене не може бути жодних образ на тренера щодо його вибору складу або тактики. В ході останніх зборів в команді головний тренер в індивідуальних бесідах з гравцями розповів половині команди, що Маліновський не підходить для його схеми гри. Звісно, ця інформація дійшла і до мене. Я можу зрозуміти його позицію, але не розумію чому це потрібно обговорювати з гравцями, але не зі мною. Як будь-який амбітний гравець, я хочу грати якомога більше і, звичайно, засмучуюсь, якщо цього не відбувається. Але ображатися на тренера, який відповідає за результат, було б непрофесійно з мого боку. Тому на питання чи ображений я, відповів: «НІ, ви головний, ви вирішуєте».
 
Я досить досвідчений гравець і вмію конкурувати за своє місце. Ніяких вибачень я не просив. Мені це було не потрібно, більше того, це поставило мене в незручну ситуацію. Я тільки частина команди і ніколи не ставив свої інтереси вище командних.
 
З приводу мого від’їзду. Після інформації, що велика група гравців повертається до своїх клубів, я запитав чи можу я поїхати. На що отримав відповідь «Хочеш – їдь». Це не було демаршем, я запитав дозволу і подякував тренеру, що він мені дозволив.
 
Маю велику надію, що обговорення цієї теми скоро закінчиться, а всі футбольні питання будуть вирішуватися виключно всередині команди», – написав Маліновський в інстаграмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *