Як робити ставки на футбол в Україні?

Як робити ставки на футбол в Україні?

Футбол – це не тільки спорт номер один у всьому світі, але і найпопулярніша спортивна дисципліна серед любителів азарту. За статистикою букмекерських контор, більше половини всіх ставок гравці роблять саме на футбольні матчі. Ставки на футбол Україна – це найбільш популярна частина лінії кожного букмекера.

Сучасні букмекерські контори оглядають сотні футбольних турнірів, починаючи Лігою Чемпіонів і Чемпіонатом світу серед збірних, закінчуючи чемпіонатами африканських країн і другими дивізіонами Польщі, Болгарії, Греції і т.д. Словом, вибір ставок величезний, тим більше, що букмекери пропонують величезну лінію і розпис футбольних матчів.

Визначившись з найбільш підходящою букмекерською конторою, можна перейти безпосередньо до ставок на футбол. Насамперед слід виділити деяку суму грошей для гри, яку професіонали називають банкроллом або банком. Якщо ви маєте намір робити ставки на футбол сьогодні по системі, а не випадковим чином, необхідно визначити, яку частину банку можна витратити на одну ставку. Деякі стратегії гри, наприклад, «Відсоток від банку», вже містять пункт про те, якого розміру повинна бути ставка.

Коли сума ставки на футбол (Україна) буде відома, можна перейти до вивчення футбольної лінії. Якщо це передматчева програма подій, слід розглянути всі матчі, доступні для ставок. Іноді трапляється так, що від задуманої заздалегідь ставки на футбол прогноз доводиться відмовитися в останній момент, а наспіх зроблений прогноз виявляється успішним. Якщо ж було прийнято рішення ставити в лайві, варто приділити увагу онлайн-трансляції футбольного матчу. Переглядаючи прямий ефір, буде легше зрозуміти, як розвиваються події в матчі, і який результат є більш імовірним.

Найпопулярніші ставки на футбол сьогодні

В 2021 році букмекерські контори пропонують десятки різних ринків для ставок на футбол. Найбільш поширеними можна вважати наступні варіанти парі:

  • Основні результати і подвійні шанси: перемога господарів, перемога гостей, нічия, непрограш господарів, непрограш гостей, перемога господарів або гостей;
  • Тотали: кількість голів, забитих за матч, тайм або 15-хвилинний відрізок;
  • Фори: додатковий гандикап, який отримує слабша команда, щоб її шанси на перемогу були рівними або приблизно рівними, порівнюючи з фаворитом;
  • Перший гол: ставки на те, хто з суперників першим відзначиться;
  • Тайм/матч: парі на результат першої половини гри і всього поєдинку;
  • Точний рахунок: прогнозування того, яке число голів заб’є кожен із суперників.

Крім того, в розпису футбольних подій можуть зустрічатися такі ставки, як «обидві заб’ють», «хоча б одна не заб’є», «команда заб’є першою, але програє», «виграє обидва тайми», «виграє хоча б в одному таймі» і т.д. Кращі букмекерські контори пропонують своїм гравцям довгострокові ставки. Це можуть бути парі на перемогу в турнірі, звання кращого гравця (бомбардира), місце в підсумковому рейтингу і т.п. Зазвичай довгострокові ставки на футбол сьогодні виносяться в окремий розділ лінії. На розрахунок таких ставок можуть знадобитися тижні або навіть місяці.

Поради для успішних ставок на футбол

Найголовніша відмінність топ-Каппера від любителя – це повна незалежність від емоцій. Якщо ви віддаєте перевагу ставкам на улюблені команди, то на великі і постійні виграші можна навіть не розраховувати. Ще одне популярне і помилкове рішення – ділити футбольні команди на однозначних фаворитів і андердогів. Прогнози на футбольні матчі повинні складатися з максимальною холоднокровністю.

Поради професіоналів для ставок на футбол

Підготовка якісного прогнозу на футбольний матч забирає багато часу і сил. Це не здається дивним, адже потрібно проаналізувати не тільки лінію букмекера, а й передматчеві розклади. Ось які фактори впливають на результати футбольних матчів. Роблячи ставки на футбол поради точно не будуть зайвими.

Загальний рівень команд

У кожному матчі і турнірі є свої фаворити, нехай навіть дуже умовні. Якщо в майбутньому матчі грають два клуби з однієї країни, можна заглянути в таблицю національної першості, якщо з різних федерацій – зверніть увагу на таблицю коефіцієнтів УЄФА.

Поточна форма

Чим краще результати команди в останніх 3-5 матчах, тим більше шансів, що в наступній грі трапиться черговий успіх. З іншого боку, важливо пам’ятати, що всі серії рано чи пізно обриваються. Особливо важливо аналізувати форму команд, якщо ви робите прогнози-експреси.

Історія особистих зустрічей

Майже у кожної команди світу є хоча б пара незручних суперників. Причому це не обов’язково будуть топ-клуби і збірні. Вивчити статистику протистоянь двох суперників допоможуть спеціалізовані інформаційні сервіси.

Фактор домашнього поля

У матчах приблизно рівних за силами команд визначальним часто стає фактор домашнього стадіону. І справа не тільки в підтримці уболівальників, але і в індивідуальних особливостях газону. Навіть висота трави може вплинути на хід матчу. Всі ці дрібниці необхідно брати до уваги, складаючи прогнози футбольних матчів.

Аналізуючи футбольні матчі, звертайте увагу на новини, що стосуються команд-учасників матчу та гравців, в них виступають. Щоб робити успішні прогнози на футбол, важливо бути постійно залученим в процес. Якщо, наприклад, у тренера виникає конфлікт з найважливішим гравцем, це обов’язково позначиться на результаті гри. Пам’ятайте, що навіть такі мінімальні нюанси можуть впливати на ставки на футбол поради професіоналів.

Три причини купити ставку на футбол

Для отримання постійного прибутку від гри проти букмекера замало розбиратися в основних поняттях і термінах беттінга. Стабільні виграші вимагають постійного залучення в процес підготовки прогнозів, регулярної роботи по відстеженню та аналізу результатів. Не кожен прогнозист може присвячувати весь свій вільний час складання прогнозів на футбол. А ті, хто цим займаються професійно, цілком закономірно вимагають плату за свої послуги. Купити ставку на футбол від професіоналів може практично кожен бажаючий. Достатньо мати контакти експерта та потрібну суму грошей. Але які переваги дає використання готових прогнозів на футбол?

Не потрібно витрачати час

Використання готових експертних прогнозів вимагає мінімального спілкування з експертом. Зв’язавшись з прогнозистом, досить обговорити подію, результат, коефіцієнт і умови передачі даних. На все це знадобиться не більше 10-15 хвилин. Деякі прогнозисти навіть пропонують готові лайв-ставки. Купити ставку на футбол в такому разі можна за декілька секунд.

Не доведеться багато думати

Нескінченне вивчення лінії і статистики стомлює і відверто набридає вже на другий-третій день. Отримати готовий прогноз на футбол від експертів – значить позбавити себе від необхідності годинами сидіти перед монітором. Прогнози на футбол від професіоналів дозволяють позбавитися необхідності постійного пошуку й аналізу інформації.

Гарантії успіху ставок та прогнозів на футбол

Звичайно, жоден прогнозист в світі не може гарантувати стовідсотковий успіх своєї ставки, проте на сучасному ринку спортивних прогнозів є можливість вибору між сотнями пропозицій. Можна ознайомитися з якістю минулих прогнозів, і якщо щось буде бентежити, відмовитися від співпраці. Топові прогнози на футбол від професіоналів рідко бувають безкоштовними, але покупка платних прогнозів дає певні гарантії успіху і в разі чого повернення коштів.