Яремчук забив гол “Спартаку” в ЛЧ у своєму першому матчі за “Бенфіку” – Еспресо

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У другому матчі третього кваліфікаційному раунді ЛЧ “Бенфіка” перемогла “Спартак” з рахунком 2:0 (перший матч – 2:0). На 92-й хвилині ворота росіян вразив українець Роман Яремчук.

Для форварда – це перший гол за португальців, ба більше, це і перша поява нападника на полі за лісабонський топ-клуб. Яремчук з’явився в грі на 64-й хвилині.

Роман Яремчук підписав з “Бенфікою” контракт до 2026 року. “Гент” отримав від лісабонців 17 млн євро за 75% прав на українського форварда. Охочі придбати українця повинні будуть заплатити португальцям 100 млн євро.

“Бенфіка” перемогла “Спартак” і вийшла у плей-офф раунд кваліфікації ЛЧ, де зустрінеться з нідерландським ПСВ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Source: news.google.com