Євген ЛОЗИНСЬКИЙ: «У четвірку кращих потрапить Шахтар» – Спорт.ua

Тренер «Динамо» U15 Євген Лозинський підбив підсумки заключного, третього, матчу групового етапу турніру Андрія Гаваші, в якому кияни здобули вольову перемогу 2:1 над угорським ФК «Варда» з Кішварди.

– Як ми і припускали, команда суперника виявилася бойовою і фізично потужною, налаштовували на це хлопців. Було важливо не програти боротьбу, яку вони нам нав’язували. У перші хвилини ми її таки трохи програли, не ввійшли в гру, але потім, після пропущеного м’яча, ми взяли гру під свій контроль, самі нав’язували боротьбу, вигравали її, створювали моменти, і в цілому, по грі і створеним гольовим ситуаціям перемогли заслужено.

– Пропустивши першими, команда проявила характер, щоб відігратися і перемогти?
– Так, і це добре. Коли забиваєш першим – це одна гра, а коли першим пропускаєш, потрібно підключати ще більше вольових сил. Діти починають поспішати, метушитися, приймати неправильні рішення. Тому подвійно приємно, що після пропущеного гола ми забили два м’ячі, хоча могли і більше. У другому таймі у нас було 3-4 моменти, які повинні були реалізовувати.

– Як налаштовували хлопців у перерві, що вони забили, щойно почався другий тайм?
– Їх додатково налаштовувати не довелося – по першому тайму цей компонент був нормальним. Просто зробили корекцію в тому, як потрібно правильно діяти в атаці, і як відкриватися, оскільки суперник діяв високо. Звернули увагу на дрібні моменти: як розкривати зони і т.д.

– Четвер – вихідний день на турнірі, присвятите його відновленню?
– Так, планували повезти хлопців на годину у басейн, але це буде залежати від погодніх умов. Хотілося б хлопців вивезти до міста, оскільки ми на базі «Мункача» в селі Дерцен з 10-го серпня, тож одноманітність і втома накопичилися, напевно, хлопці вже хочуть додому. Загалом, постараємося їх трохи розвіяти.

– З ким із суперників було би для вас краще зіграти в півфіналі?
– Знаю, що непогана команда у «Руха», швидше за все до четвірки найкращих потрапить «Шахтар», а як розподіляються сили в інших групах, я не знаю

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *