Юнацька збірна України U17 пройшла в еліт-раунд кваліфікації Євро-2022 з футболу – Суспільне

Українці наприкінці зустрічі вирвали необхідний для себе результат.

Юнацька збірна України з футболу віком до 17 років закінчила виступи у першому етапі кваліфікації на чемпіонат Європи-2022. Україна U17 здобула перемогу над Португалією, яка стала вирішальною у першій частині відбору.

Перший етап кваліфікації проходив для України U17 у форматі трьох матчів. Українці мали зіграти в групі проти збірних Вельсу, Казахстану та Португалії – по дві найкращих команди, а також чотири найкращих третіх місця проходили у третій раунд.

Україна U17 не лише фінішувала у топ-2 своєї групи, але й здобула перемогу у заключному поєдинку. І з цим результатом забезпечила собі вихід у другий етап відбору.

Що сталося?

Україна програла стартовий поєдинок збірній Вельсу (1:3), після чого виграла у Казахстану 3:0. Перед вирішальним матчем українці зберігали шанси вийти напряму у другий етап за умов перемоги Португалії. Нічия також підходила, але тоді Україні U17 потрібно було зважати на результати інших матчів.

У першому таймі команди обмінялися голами: на 13-й хвилині Португалія реалізувала пенальті, проте наприкінці першого тайму Україна U17 зрівняла рахунок – відзначився Олексій Гусєв.

На 57-й хвилині Португалія вдруге вийшла вперед, проте вже через чотири хвилини українці знову зрівняли рахунок. Якщо б матч так і закінчився, то Україна U17 фінішувала б третьою і мала очікувати на результат інших поєдинків відбору.

Проте юнацькій збірній Україні вдалося вирвати переможний результат. На 81-й хвилині форвард України U17 Дмитро Кремчанін вивів команду уперед – гол, який став переможним.

Перемога над Португалією U17 дозволила Україні виграти групу. Українці набрали стільки ж очок, що і португальці, проте завдяки перемозі в очному матчі стали першими.