Захисник Шахтаря – про можливий перехід в Дженоа: Якщо клуби домовляться, то, звісно, перейду – UA-Футбол

Захисник “Шахтаря” та збірної України Сергій Кривцов оцінив призначення Андрія Шевченка в “Дженоа”, а також висловився про зміну українського чемпіонату.

Я не можу коментувати його рішення. Гадаю, він мав кілька пропозицій, але обрав близьку своєму серцю Італію. Топ-чемпіонат, хороша команда, яка переживає невеличкі труднощі.

Я переглянув графік найближчих матчів “Дженоа” – буде непросто, але, думаю, тренерський штаб на чолі з Андрієм Миколайовичем зможе розрулити цю ситуацію. Буду стежити й вболівати за них. Хочу побажати Андрію Миколайовичу, щоб всі завдання, які перед ним стоять і які він сам ставить перед командою, були виконані.

– Уявімо ситуацію. Вам телефонує Шевченко і каже: “Сергію, переходь до мене в Дженоа”. Ваші дії?

– Ніяких дій. У мене ще півтора року контракту із “Шахтарем”. Якщо “Дженоа” домовиться із “Шахтарем”, або якщо клуб скаже, мовляв, ти нам не потрібен, ми тебе відпускаємо – то звісно, що перейду. Наразі я гравець “Шахтаря”, тож всі думки – тільки про “Шахтар”.

– Вам би хотілося пограти у хорошому закордонному чемпіонаті?

– Більше так, ніж ні. Хоча, якби був неодруженим, або не мав дітей, то міг би сидіти на валізах. Але все інакше – діти є, вони ходять у школу і до садочка. Постає серйозне побутове питання, – підсумував Кривцов.


Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *