Збірна України U21 розгромлена в Франції у відборі на молодіжне Євро-2023 – Суспільне Новини

Перша поразка у відборі.

Молодіжна збірна України стартувала у відборі на чемпіонат Європи-2023 з двох перемог: над Вірменією та Сербією. Це дозволило українцям очолити турнірну таблицю в групі H – 6 очок після двох турів.

У третьому матчі Україна поїхала в гості до Франції, головного фаворита групи. Французи втратили очки у матчі проти Фарерських островів, тож були на другому місці у групі – 4 очки.

Однак після очного матчу Франція піднялася на перше місце, а Україна – опустилася на друге. Французи вдома розгромили українців, забивши п’ять сухих голів.

Усередині першого тайму центральний захисник України Максим Таловєров отримав пряму червону картку (це сталося на 27-й хвилині). І ще до перерви Франція забила двічі – 2:0. У другому таймі французи забили ще тричі, дублем відзначився 18-річний Раян Шеркі з “Ліона” – 5:0.

За весь матч Україна не нанесла жодного удару в напрямку воріт Франції і зазнала однієї з найбільших поразок в історії. Натомість Франція пробивала 23 рази, 14 ударів у ствір воріт.

• Відбір на Євро-2023 U21. Група H

Франція – Україна 5:0

Голи: Калімуендо, 40, Діоп, 43, Адлі, 54, Шеркі, 68, 80

Червона картка: Таловєров, 27

Склад України: Нещерет – Сич, Таловєров, Багатов, Вівчаренко – Михайленко – Криськів (Желізко, 46), Бондаренко (Білошевський, 60), Судаков (Мудрик, 59), Назаренко (Дубко, 33) – Кухаревич (В’юнник, 46)

Що відомо

• Наступний матч молодіжна збірна України зіграє у вівторок, 12 жовтня, проти Фарерських островів.
  • До фінальної частини Євро-2023 вийдуть усі переможці груп, а також найкраща збірна, що фінішує другою. Усі інші команди, що займуть друге місце, гратимуть у плей-оф.

Source: news.google.com