Збірна України з футболу закінчила виступи у 2021 році: основні цифри та статистика – Суспільне

Яким був 2021 рік для збірної України з футболу.

Збірна України закінчила виступи у відбірковій частині на чемпіонат світу-2022 матчем проти Боснії і Герцеговини. Команда Олександра Петракова посіла друге місце та потрапила у плей-оф, де буде боротися за путівку у фінальну частину турніру.

26 листопада збірна України дізнається першого суперника в плей-оф до чемпіонату світу. Проте її виступи на цьому у 2021 закінчені – наступні поєдинки плей-оф відбудуться лише в березні.

У 2021 році збірна Україна, окрім відбору на чемпіонат світу-2022, брала участь у Євро-2020, де досягла історичного результату – вийшла у чвертьфінал. Відбулося це за керівництва попереднього тренера команди Андрія Шевченка, якого у вересні замінив Олександр Петраков.

Загалом у 2021 році Україна провела 18 матчів, включно з товариськими: шість перемог, дев’ять нічиїх та три поразки. Суспільне Спорт підбиває підсумки щодо виступів окремих футболістів у цих матчах.

Статистика збірної України у 2021 році

• Гравців виходило на поле: 39
  • Найбільше клубне представництво: 14 – “Динамо”
  • Дебютували за збірну України: 11 – воротарі Анатолій Трубін, Дмитро Різник; захисники Денис Попов, Олександр Сирота, Віктор Корнієнко, Тарас Качараба; півзахисники – Георгій Судаков, Сергій Булеца, Владислав Кочергін; форварди – Данило Сікан, Артем Довбик
  • Клуби-дебютанти, звідки викликали гравців збірної України: 3 – “Дніпро-1” (Артем Довбик), “Спеція” (Віктор Коваленко), “Фехервар” (Євген Макаренко)
  • Найбільше матчів зіграно: 17 – Микола Матвієнко, Роман Яремчук
  • Найбільше хвилин на полі: 1529 – Микола Матвієнко
  • Найбільше голів забито: 6 – Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук
  • Найбільше голів забито в одному матчі: 4 – проти Кіпру (товариський матч, 7 червня)
  • Найбільше голів пропущено в одному матчі: 4 – проти Англії (чвертьфінал Євро-2020, 3 липня)
  • Середній вік збірної України: 26.05 років
  • Найвіковіший гравець: 37 років, 106 днів – Андрій Пятов (Україна – Боснія і Герцеговина 1:1)
  • Наймолодший гравець: 18 років, 204 дні – Ілля Забарний (Франція – Україна 1:1)

Збірна України вийшла у плей-оф ЧС-2022: що відомо

Source: news.google.com