Збірна України з футзалу розгромила Азербайджан у першому матчі підготовки до Євро-2022 – Суспільне

Українці перемогли іншого учасника Євро, не пропустивши жодного м’яча.

Збірна України з футзалу перемогла Азербайджан у першому з двох поєдинків перед виступами на чемпіонаті Європи-2022.

Україна проводила другу серію матчів перед участю у фінальній частині Євро-2022. У листопаді українці поступилися в двох поєдинках Іспанії з однаковим рахунком 0:3.

Суперником України у грудні стала збірна Азербайджану. Українці відправилася у Баку для проведення двох товариських зустрічей, і у першому матчі здобули перемогу.

Як зіграла збірна України проти Азербайджану?

Перед матчем головний тренер збірної України Олександр Косенко повідомив про кадрові зміни у складі команди. Через травми у Баку не полетіли Сергій Журба та Віталій Радевича, і тому тренерський штаб до викликав на матчі іншого універсала – Ігоря Чернявського.

Перший поєдинок проти Азербайджана збірна України закінчила розгромною перемогою 4:0. Ще у перші 12 хвилин українці двічі відзначилися у воротах азербайджанської збірної – Петро Шотурма відкрив рахунок дальнім ударом, після чого Михайло Зварич замкнув комбінацію України, переправивши м’яча у порожні ворота.

У другій половині зустрічі у ворота Азербайджану влетіло ще два м’ячі. На 25-й хвилині третій гол забив Ігор Корсун, а за хвилину до кінця Україна скористалася наявністю п’ятого польового гравця у Азербайджана та забила з дальньої відстані четвертий м’яч.

Товариський матч

Азербайджан – Україна 0:4

Голи: Шотурма, 5, Зварич, 12, Корсун, 25, Білоцерківець, 39

Відео матчу Азербайджан – Україна

Що відомо

• Азербайджан на Євро-2022 виступатиме у групі D – з Грузією, Іспанією та Боснією і Герцеговиною.
  • У рейтингу футзальних збірних Азербайджан займає сьоме місце, Україна – восьме.