Збірна зачекає. Ребров заявив, що залишається в Аль-Айні – UA-Футбол

Футбольний клуб “Аль-Айн” з ОАЕ опублікував на офіційному сайті коментар Сергія Реброва щодо його майбутнього.

“Я був би, безумовно, щасливим, якби очолив національну збірну своєї країни. Але наразі я тут і буду дотримуватись умов контракту. Якщо ж клуб вирішить, що я повинен піти, тоді я обов’язково візьму на себе роботу тренера збірної”, – цитує Сергія Станіславовича прес-служба “Аль-Айну”.

Ребров висловив задоволення роботою команди на зборах в Іспанії, хоча підкреслив, що є дрібні деталі, які потребують вдосконалення через повсякденну роботу. За словами тренера, завданням на сезон є вихід до азійської Ліги Чемпіонів і команда наполегливо над цим працюватиме.

Нагадаємо, що після несподіваного припинення роботи зі збірною України Андрія Шевченка саме Сергій Ребров вважався головним кандидатом на пост тренера національної команди. Очікувалося, що Виконком УАФ призначить його на пост 9 серпня, проте у Реброва виникли проблеми з розірванням контракту з “Аль-Айном”. УАФ взяла паузу до четверга, очікувалося, що за цей час тренеру вдасться домовитися з арабським клубом. Схоже на те, що сторони не дійшли компромісу, тому Сергій Ребров залишається на чолі “Аль-Айну”.

В УАФ вже заявили, що призначення нового тренера збірної України відбудеться пізніше. Називається дата 17 серпня. Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що альтернативою Реброву є Олександр Петраков, під керівництвом якого збірна U-20 виграла молодіжний чемпіонат світу. Втім, не виключений варіант повернення до персони Мирона Маркевича. Колишній тренер “Металіста” відразу після відставки Шевченка оголосив, що йому пост тренера збірної не пропонували через Реброва, він одразу ж звільнився з посади голови комітету збірних в УАФ.

Читайте такожДжерело: Олександр Петраков розглядається УАФ як другий претендент на головного тренера збірної

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *