Жіноча збірна України з футзалу пройшла на чемпіонат Європи – Суспільне

Українки виграли і третій матч у відборі, забезпечивши собі участь у фінальній частині турніру.

Жіноча збірна України пройшла на чемпіонат Європи з футзалу! У вирішальному третьому турі українки здобули перемогу над Фінляндією.

Україна підходила до вирішального матчу проти Фінляндії у якості лідера групи з шістьмома очками. Ця перевага дозволяла синьо-жовтим зіграти внічию із фінками, щоб пройти у фінальну частину чемпіонату Європи – попри рівність очок, у українок була перевага за різницею м’ячів.

Проте Україна змогла виграти і третій матч. Наприкінці першого тайму Анна Шульга потужним ударом відкрила рахунок у грі з Фінляндією, хоча згодом не реалізувала пенальті.

Після перерви українки забили ще тричі – на 26-й хвилині Шульга оформила дубль, після чого голами відзначилися Анна Сидоренко та Вікторія Сагайдачна. Фінки відіграли один м’яч після голу Сагайдачної, проте часу на те, щоб забити ще, не мали.

Футзал. Відбір на Євро-2022, жінки

Україна — Фінляндія 4:1 (1:0)

Голи: Шульга, 19, 26, Сидоренко, 31, Сагайдачна, 39 — Юнтікаа, 39

Відбірковий турнір жіноча збірна України закінчила з трьома перемогами та максимумом очок – дев’ять. І тепер вдруге зіграє на чемпіонаті Європи з футзалу – у дебютному розіграші турніру у 2019-му українки також брали участь.

Загалом у фінальній стадії чемпіонату Європи з футзалу виступлять чотири команди. Окрім України, на турнір пройшли Португалія, Іспанія та Росія – той же список учасників, що і на Євро-2019.

Що відомо

• Україна на Євро-2019 посіла четверте місце, програвши у півфіналі Португалії (1:5), а у бронзовому фіналі – Росії (2:2, 2:3 по пенальті).
  • Півфінальні та фінальні поєдинки Євро-2022 з футзалу пройдуть 24-27 березня. Місцем проведення стане одна з країн-півфіналісток.

Source: news.google.com