Зіпсували життя: індійську перукарню оштрафували на 271 000 доларів за невдалу стрижку моделі – 24 Канал

Що накоїв перукар

У 2018 році Аашна Рой прийшла до одного із салонів краси мережі готелів ITC Maurya, щоб постригтися. Вона дала майстрові чіткі вказівки, проте той вирішив зробити по-своєму – замість кількох сантиметрів перукар відрізав їй більшу частину волосся.

Це цікаво 5 курйозних історій про казино, які змусять вас сміятися і трішки заздрити

Жінка не стала цього терпіти, і поскаржилася адміністратору салону на непрофесіоналізм його працівника. Тоді Аашні запропонували безкоштовно зробити процедуру лікування та догляду за волоссям, проте і воно не дало результату. За словами потерпілої, це лише ще більше зіпсувало її волосся.

Величезний штраф за зіпсовану зачіску

Аашна Рой працювала моделлю у компанії, що виготовляє засоби для волосся, тож ніяк не могла дозволити собі ходити із поганою зачіскою. Нова стрижка, звичайно, повпливала на її сприйняття себе, самооцінку та роботу, тож жінці довелося звільнитися. Це завдало їй величезних збитків – не лише фінансових, а й моральних.

Колишня модель звернулася до суду. У Національній комісії з захисту справ споживачів Індії стали на бік позивачки і заявили, що вона “зазнала величезної втрати, яка повністю змінила її життя і зруйнувала її мрію стати топмоделлю”. У рішенні зазначили, що жінка перенесла серйозний нервовий зрив і травму через халатність перукаря.

Вона не могла дивитися на себе у дзеркало. Як професіонал в області комунікацій, вона повинна брати участь у зустрічах і інтерактивних сесіях. Проте вона втратила впевненість у собі через коротке волосся,
– вказали у рішенні Комісії.

Взявши це до уваги, суд оштрафував салон краси та присудив моделі компенсацію. Тепер ITC Maurya має виплатити Аашні 20 мільйонів рупій (271 тисячу доларів або 7,1 мільйона гривень).

Дивіться також Чоловік помилково отримав від банку тисячі доларів і відмовився їх повертати: причина дивує

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *